Promoce neznamená konec, nýbrž pouhý začátek... Otevírá bránu k novým životním zkušenostem a úspěchům, kterou však nemusíte zamykat hned po obdržení diplomu. Naopak, nechte vrátka k fakultě otevřená a zůstaňte ve spojení se svou alma mater, abyste ani po absolvování studia nezpřetrhali vzácná pouta se svými spolužáky a pedagogy. Nezáleží na tom, kolik vám je, ani zda jste prošli bakalářským, magisterským či doktorským studiem – vítáni jsou absolventi všech studijních programů i věku.

Díky pestrému složení členů spolku můžete potkat i další úspěšné absolventy, kteří kdysi stáli na stejné akademické půdě jako vy sami. Vytvoříme tak hustou síť kontaktů, kde každý jednotlivý článek má svou vlastní hodnotu a může být cennou inspirací pro své kolegy. Ačkoliv každý píše svůj vlastní životní příběh, jedno máme společné: Prošli jsme branami UK FTVS.

Členství ve spolku přináší řadu benefitů které vás mohou obohatit, zároveň však i vy dostáváte příležitost předávat své zkušenosti a podílet se na dalším rozvoji fakulty i jejích studentů a absolventů.

UK FTVS © 2020

>